БІБЛІОТЕКА
 
Бібліотека Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва – один з найважливіших підрозділів, вона забезпечує інформацією навчально-виховний процес. Свою діяльність бібліотека МФКММ розпочала з 13 жовтня 1959 року.
На сьогоднішній день загальний фонд бібліотеки складає понад 50000 примірників. Його основою є нотні видання, література з музикознавства, з історії української та світової музичної культури та народної творчості, аудіовізуальні документи, навчальна та довідкова література (енциклопедії, словники, довідники).
Серед нотних видань – твори для різноманітних інструментів, ансамблів, клавіри опер та балетів (у тому числі рідкісні клавіри опер видання кінця ХІХ й початку ХХ століття), партитури для симфонічного, духового, камерного, народного оркестрів.
З 2012 року в бібліотеці функціонує клуб «Поетичне слово», який об’єднує шанувальників поезії. За цей час були проведені зустрічі з поетами, свої вірші читали викладачі та студенти коледжу.
Великий внесок у розвиток бібліотеки, формування і збереження бібліотечних фондів зробила завідуюча бібліотекою Діана Германівна Яновська, яка пропрацювала в бібліотеці з 1974 р. до 1995 р.
З 1995 року до 2019 р. завідуючою бібліотекою працювала Світлана Дмитрівна Мавродієва, а з 2019 року бібліотекою завідує Ірина Миколаївна Кабанова.