ДУХОВИЙ ОРКЕСТР 
"ГАЛС" 
 
Оркестр духових інструментів «Галс» – це учбово-концертний колектив, до складу якого входять студенти І – ІV курсів та ілюстратори відділу духових та ударних інструментів Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва.
Створений в середині ХХ ст., оркестр став серйозною школою майстерності оркестрової гри для студентів-духовиків. Цьому активно сприяють як регулярні концертні виступи колективу, так і наявність в навчальному плані таких профілюючих дисциплін: «Споріднені та оркестрові інструменти» та "Методика навчання гри на духових та ударних інструментах»
Не менш важливим є й те, що оркестр надає можливість проходити практичну підготовку з диригування студентам відділу духових та ударних інструментів, що отримують додаткову кваліфікацію. Протягом ряду років з оркестром духових інструментів працювали: Заслужений діяч мистецтв України Є.Єнін, Заслужений працівник культури України М.Миколайчук.
З 2010 р. колектив очолив Володимир Петрович Колесник – досвідчений музикант та вимогливий керівник. Метою в своїй роботі з оркестром він поставив завдання на підвищення рівня якості виконавської майстерності та професіоналізму, виховання та навчання молодих музикантів. За час роботи з оркестром Володимир Колесник неодноразово був відмічений дипломами і грамотами управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, а також Миколаївської обласної ради «За вагомий особистий внесок у розвиток української культури та справу виховання підростаючого покоління», «збереження та популяризацію інструментального жанру», «високий художній рівень, професіоналізм та виконавську майстерність».
Багатим та різноманітним є репертуар оркестру. Він нараховує понад 50 композицій, різних за жанром та стилем:
твори української та зарубіжної класики й сучасності, урочисто-церемоніальна музика, популярні та народні пісні, військові стройові, похідні та концертні марші, попурі на різноманітні теми, танцювальна музика, естрадні п’єси, твори концертного репертуару малих форм.
Концертні програми, з якими виступає колектив, постійно оновлюються.
Значну роль в житті оркестру відіграє участь в музичному оформленні громадських та культурно-масових заходів. Більшість урочистих і святкових подій Миколаєва та області не обходяться без участі в них музичного колективу. Ця творча діяльність звернена до широкої слухацької аудиторії.
Насичені концертні програми, що демонструють високу виконавську майстерність музикантів оркестру, стали візитною карткою оркестру духових інструментів «Галс». Колектив знають та люблять слухачі, його творчість здобула велику аудиторію своїх шанувальників в містах і районних центрах області.
Своїм музичним мистецтвом оркестранти позитивно впливають на формування культурних цінностей своїх однолітків, дітей, людей старшого покоління. Яскравим підтвердженням цьому є численні подяки, які отримав керівник та оркестр духових інструментів від громадських організацій Миколаєва та області, зокрема, Миколаївської міської ради ветеранів,  Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил, організації ветеранів України, Южноукраїнської та Первомайської міських рад.
Richard Wagner - Festmusic - духовой оркестр "Галс" - запись Дмитрий Ильяшенко

Обработка видео...